چگونه برای لپ‌تاپ خود یک خنک کننده اختصاصی درست کنیم؟!

- طول و عرض لپ‌تاپ خود را اندازه بگیرید. بهتر است در اندازه گیری احتیاط کرده و آن را با ظرافت، انجام دهید.

- یک تخته سه‌لا یا یک چوب دیگر را، برش دهید. همواره قطعاتی را که از چوب برش می‌دهید، باید از اندازه‌های طول و عرض لپ‌تاپ شما بزرگ‌تر باشند. بهتر است حدود 2 سانتی متر فضا را به هر طرف اضافه نمایید. ضخامت چوب نیز باید در حدود 1.25 سانتی‌متر، باشد.

 

 

- از مته، برای سوراخ کردن چوب استفاده نمایید. سوراخ‌هایی را به صورت مشبک مشبک برروی چوب، ایجاد کنید. اندازه هر سوراخ را طوری تنظیم نمایید که بتوانید، یک مداد رنگی را از آن عبور دهید. اگر نیاز به طراحی یک خنک کننده کارا و مفید دارید، بهتر است فاصله الگوها را کاهش دهید. همچنین شما نیاز به خرید 2 عدد فن و وصل کردن آن به الگوی‌های مشبکی خنک کننده خود، دارید.

 

 

- به‌آرامی برروی صفحه خنک کننده، کمی چسب بکشید. این کار از مکیده شدن ذرات چوب به رایانه توسط فن، خودداری می‌کند. سپس فن‌ها را برروی الگوی‌های دایره‌ای، جا بزنید.

خسته نباشید! اکنون شما یک صفحه خنک کننده کاملا اختصاصی برای خود، درست کرده‌اید.

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
intersara.com

سلام با احترام سايت اينترسرا افتتاح شد --- اينترسرا سراي اينترنتي شماست به رايگان کالاها محصولات توليدات خدمات و اخبار خود را منتشر کنيد بازديد بيشتر مزيت ما خواهد بود عضويت آسان - ثبت محصول آسان - ارتباط با سايرين - نشر اخبار و ... ممنون از حضورتون www.intersara.com info@intersara.com